A 2018-as Black Friday akció időpontja: 2018. november 23.

 

Érdemes figyelemmel kísérni a Black friday 2018 akcióban részt vevő üzletek listáját.

 


 


 

Black Friday 2017 Magyarország

Black Friday 2017 Magyarország - Fekete Péntek 2017
Black Friday 2017

Mikor lesz a Black Friday (Fekete Péntek) 2017-ben?

2017. november 24.

A Black Friday 2017 akcióval indul a nagy karácsonyi bevásárlási láz, az ajándékok utáni “vadászat”. A legtöbb kereskedő ebben az időszakban hatalmas kedvezményekkel, rendkívüli akciókkal várja a vásárlókat. Aki a Black Friday 2017 akcióra időzíti a bevásárlást




A FEKETE PÉNTEK 2017 MAGYARORSZÁG
RÉSZTVEVŐ ÜZLETEK LISTÁJA

A listát folyamatosan bővítjük, látogasson vissza később is!

Amennyiben szeretné üzletét megjeleníteni az alábbi listában, KATTINTSON IDE!


Kiemelt ajánlat

faszacuccok.hu az ajándék webáruház – https://faszacuccok.hu/

LEDen Világításod! – http://ledenvilagitasod.hu/

NV-Holders Hungary – http://nv-holders.hu/

ShopAlike.hu – https://www.shopalike.hu/black-friday-akcio/


Babaszafari Bababolt – http://babaszafari.hu/

Bella Italia Bútorház – http://bellaitaliabutorhaz.hu/

BestByte.hu – http://www.bestbyte.hu/

Bookline.hu – https://bookline.hu

Bonzoportal.hu – http://bonzoportal.hu/

Bónusz Brigád – http://www.bonuszbrigad.hu/

Brands.hu – http://www.brands.hu/

Bringa-Bolt.hu – http://www.bringa-bolt.hu/

Dormeo.hu – http://www.dormeo.hu/akcio

Duna Pláza – http://dunaplaza.hu/

ebike.hu – http://ebike.hu/

eMag.hu – http://www.emag.hu/

Extreme Audio – http://www.extremeaudio.hu/

Extreme Digital – https://edigital.hu/

Fakopancs.hu – https://fakopancs.hu/

Grandbazar.hu – http://grandbazar.hu/




HOR Zrt. webáruház – http://www.horzrt.hu/

JátékNet.hu – http://www.jateknet.hu/

Kreativjatek.hu – http://www.kreativjatek.hu/

Laptopszalon.hu – https://www.laptopszalon.hu/

Leddiszkont.hu – http://leddiszkont.hu/

LEDen Világításod – http://www.ledenvilagitasod.hu/

Lupine kisállatfelszerelés – http://lupine.hu/webshop/

M3 Outlet – http://www.m3outlet.hu/

Maikupon.hu – http://maikupon.hu/

Mall.hu – https://www.mall.hu/

Media Markt – https://www.mediamarkt.hu

Mega Plusz Kft. – http://www.ontozestechnikabolt.hu/

METRO Áruház – www.metro.hu

notebook.hu – http://www.notebook.hu/

Pindur Palota – https://pindurpalota.hu/

Praktiker – https://www.praktiker.hu/

Premier Outlet – http://premieroutlet.hu/

puremobile.hu – http://www.puremobile.hu/

Radium.hu – http://radium.hu/

Reflexshop.hu – http://reflexshop.hu/

REGIO Játék – http://www.regiojatek.hu/

Rossmann Drogéria – https://shop.rossmann.hu/

Ruhafalva – http://www.ruhafalva.hu/

ShopAlike.hu – http://www.shopalike.hu/

SkyTravel – http://skytravel.hu/

Speedshop.hu – https://www.speedshop.hu/

Stylebolt.hu – http://stylebolt.hu/

Szállásguru.hu – https://www.szallasguru.hu/

Szállás Outlet – http://www.szallasoutlet.hu/

Tanulobicikli.hu – http://tanulobicikli.hu/

Telekom – https://www.telekom.hu/

Tesco – http://tesco.hu/

Ultimate Electric Bike – https://www.ultimate-ebike.com/

 

HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS ITT!

Black Friday 2017 Magyarország

A Black Friday akciót Magyarországon 2015.11.27-én tartották első alkalommal, ezen akció keretében átlagon felüli kedvezményeket kínáltak a vásárlóknak.

A Black Friday név eredete

A Black Friday (fekete péntek) kifejezést már a 19. században használták, először az 1869-es pénzügyi válságra utalva.